Wena - forum twórców

Forum dla twórców - pisarzy, rysowników, poetów, fanów fantasy, RPG, sztuki i kultury.


#1 2010-03-05 09:31:16

 Problem

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 239
Punktów :   
Ulubiona książka: Trylogia Sienkiewicza
Ulubiony autor: Andrzej Pilipiuk
GG: 3584201
Imię postaci: Mistrz Gry :-)
WWW

Zmiany, zmiany, zmiany

Ostatnio w części forum poświęconej grze PBF wiele się zmieniło. Dodaliśmy muzykę, którą już można bez przeszkód słuchać w trakcie przeglądania tematów, ulepszyliśmy wygląd "Szybkiego logowania" (teraz wygląda tak, jak powinno, dołożyliśmy nowy box zawierający wyciąg najważniejszych danych z gry (już nie trzeba czytać questy innych graczy, by być na bieżąco) - ogłoszenia, pogodę, sprawy techniczne. Oczywiście liczymy również na sugestie graczy, co w tym podręcznym "menu" może się jeszcze znaleźć

Dodatkowo powstało parę nowych tematów: bank pożyczkowy, zamtuz (wiem, czekaliście na niego ) i biuro ubezpieczeniowe. W tym wypadku też czekamy na Wasze propozycje - jaki lokacji jeszcze brakuje? Czy nie jest ich już zbyt wiele?

Czekamy na ocenę naszych wysiłków


http://img684.imageshack.us/img684/1919/sygnaturka.jpg

Offline

 

#2 2010-03-05 14:36:54

miki777

Bywalec

Zarejestrowany: 2010-02-03
Posty: 161
Punktów :   
Imię postaci: Nikarei

Re: Zmiany, zmiany, zmiany

No i jest świetne. Zwłaszcza te zkładki z pogodą, wydarzeniami, itp. Szkoda tylko, że ja nie złapałem Rzeźnika Pytanko: Mirogod, czy ten kupiec z Przystani to ten, u którego kupowałem shurikeny?

Dokładnie ten sam Po co tworzyć rzesze NPC, jak można wykorzystać już istniejącą osobę ?


http://upload.web.versus.one2tribe.pl/sygnatura/img.php?user=1122453&lang=pl&world=world1

Offline

 

#3 2010-03-07 11:21:12

Albarte

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 36
Punktów :   
Imię postaci: Albarte Kreft

Re: Zmiany, zmiany, zmiany

Ciekawe usprawnienie, chociaż już na jednym forum takie widziałem (chyba nawet też na forum z pun.pl). Pomysł dobry, szczególnie z pogodą i "słupem karczemnym" (a czy ogłoszenie graczy, zostawione w gospodzie, też się tam pojawi? byłoby fajnie!). A co byście powiedzieli, gdyby tam dodać jeszcze zakładkę "handel"? Może ktoś chciałby zabawić się w kupca i tam by podawało się, na jakie towary jest popyt itp.

Jeszcze jedno pytanie! Kto będzie tym zarządzał i zmieniał dane? Może byście potrzebowali kogoś do pomocy (xD)?


                                                                                                                                                                                   
Żadna sprawa nie jest przegrana, jeśli choć jeden głupiec o nią walczy.

Will Turner

Offline

 

#4 2010-03-07 12:13:49

 Problem

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 239
Punktów :   
Ulubiona książka: Trylogia Sienkiewicza
Ulubiony autor: Andrzej Pilipiuk
GG: 3584201
Imię postaci: Mistrz Gry :-)
WWW

Re: Zmiany, zmiany, zmiany

Albarte napisał:

A co byście powiedzieli, gdyby tam dodać jeszcze zakładkę "handel"?

Nawet dobry pomysł. Chociaż chyba jak na razie jest jeszcze za mało graczy. I czy ktoś chciałby w ogóle bawić się w "spekulanta" na wyzimskim rynku?

Co do pomocy, to tak, jak wyżej: potrzeba większej ilości graczy. Jak na razie dość dobrze radzimy sobie z Wujciem (mam nadzieję, że nie musicie czekać zbyt długa na nasze odpowiedzi w tematach?). A samo zarządzanie oknem "ogłoszenia" uciążliwe bardzo nie jest O! Nawet pogodę Wam zmieniłem


http://img684.imageshack.us/img684/1919/sygnaturka.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl